Кредитна спілка "ОСВІТА"

Основа Стабільної Вигоди І Тривалого Авторитету

 
Home
Additional
Participation
Contakts

Питання - відповіді


 

Що таке "хвильовка" і які її переваги? 

Чим краще "хвильовка" за кредит в ломбарді?

Що таке ощадно-позиковий рахунок? Які його особливості та порядок використання?

Які позики та на яких умовах надаються для придбання побутових товарів?

 


Що таке "хвильовка" і які її переваги?

    Хвильовка – це кредит, наданий на термін від кількох днів до кількох тижнів у невеликому обсязі. Зазвичай, "хвильовка" потрібна для здійснення непередбачених витрат у період очікування заробітної плати або авансу. Розмір такого кредиту як раз і обмежується сумою очікуваних коштів. Тобто, це фактично отримана зарплата за декілька днів до її виплати роботодавцем. Кредит типу "хвильовка" за швидкістю отримання подібний до кредиту у ломбарді. Суттєвими перевагами "хвильовок" є простота й швидкість одержання коштів. Назва кредиту пов’язана зі строками його отримання, що триває лічені хвилини. Зазвичай вся процедура оформлення кредиту та одержання коштів триває 10-30 хвилин. Для такого кредиту не потрібне оформлення всього значного пакету документів як для звичайного кредиту. Не потрібні різні довідки та договори застави чи поруки від декількох осіб. Особливо актуальним такий кредит є у випадках несуттєвої затримки виплати зарплати. Наприклад, член спілки планував здійснити покупки у вихідні, а видача зарплати відбудеться не в п’ятницю, а тільки в наступний понеділок. Тому в п’ятницю можна отримати "зарплату", а в понеділок вже розрахуватися за кредит. Інший варіант: планували надати аванс напередодні святкування 8 березня, але роботодавець зможе виплатити гроші тільки 9 березня. Як залишити близьких без святкового привітання сувеніром або подарунком? Або ще приклад. Плануємо придбати телевізор, який коштує повністю аванс плюс частинка зарплати. І хочемо його придбати у період знижок, щоб на цьому зекономити. Період знижок закінчується, як не прикро, ще до отримання зарплати, а аванс отримали зараз. Тому оформлюємо "хвильовку" і купуємо бажаний телевізор у період знижки за два тижні до зарплати. Саме для таких випадків і використовується кредит "хвильовка".

 Назад

***

Чим краще "хвильовка" за кредит в ломбарді?

    На відміну від кредиту у ломбарді "хвильовка" не передбачає закладу особистого майна та золота. Крім того такий кредит обходиться значно дешевше для члена спілки. Проценти за його користування фіксуються залежно від терміну та не змінюються впродовж цього терміну. Наприклад, члену спілки терміново потрібно 200 гривень за 3 дні до зарплати. Але позичити немає у кого. Всі очікують зарплату, або немає часу шукати знайомих, щоб позичити гроші. Звертаючись у спілку, спілчанин отримує без зайвих проблем необхідну суму. У цьому разі не потрібно очікувати черги, оскільки сума незначна. Оплата за ці дні буде становити лише до 5 гривень.

 Назад

***

Що таке ощадно-позиковий рахунок? Які його особливості та порядок використання?

    Ощадно-позиковий рахунок являє собою схему накопичення необхідної суми грошей. На практиці це реалізується наступним чином. Щомісяця член спілки вкладає певну однакову суму коштів на свій особистий рахунок впродовж відповідного періоду, по закінченні якого, він отримує таку ж суму коштів в кредит (тобто всього отримує подвоєну суму накопиченого внеску) під ставку відсотків 0% річних, яку повертає в таких самих розмірах, як і накопичував. Період вкладення і розмір щомісячного внеску залежить від бажаної суми. Тепер проілюструємо цей приклад на цифрах. Член спілки хоче відпочити у липні на морі разом зі своєю родиною. Починаючи з вересня місяця він вносить по 100 гривень на свій рахунок впродовж 10 місяців (до червня включно) – загальна сума накопиченого внеску становить 1000 гривень. Згідно з обраною схемою від отримує напередодні від’їзду (у липні) поза чергою 2000 гривень. Тобто кредит складає тільки 1000 гривень, які будуть повертатися впродовж наступних 10 місяців у розмірі тих самих 100 гривень. За бажанням члена спілки він може розрахуватися швидше, або ж вносячи більше гривень, почати накопичувати на наступний відпочинок. Однак, при відкритті ощадно-позикового рахунку член Спілки не повинен порушувати графіку внесення і повернення платежів.

Назад

***

Які позики та на яких умовах надаються різними установами для придбання побутових товарів?

    Розмір позики в цьому випадку може дорівнювати до 80% ринкової вартості товару. Кредит надається на строк від 12 місяців залежно від установи.

Назад

***

Additional


 

 

Разом створюємо Ваш добробут!

КС "ОСВІТА"

Rambler's Top100

Copyright © 2006 КС "ОСВІТА"

Design by Atlanta_Kiev

Photo from Compare Apply